YARDIM BAYİ GİRİŞİ

 

Kısaca Kod8

 

KOD8 ÇÖZÜM MERKEZİ

0850 304 88 54
[email protected]


Siz neredeyseniz, biz de oradayız.

Kısaca Kod8

Kod8, küçük ve orta ölçekli firmaların herhangi bir teknik bilgi ya da yazılım kurulumu olmadan, yeni nesil mobil uyumlu hazır web sitesi platformudur.

Kod8 Yazılım Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Ağustos 2015’de Serbay Interactive tarafından kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün yüzlerce "mutlu" müşterisi olan yeni nesil mobil uyumlu hazır web sitesi platformudur.

Kod8, sektörlere göre düzenlenmiş hazır web sitelerinin en ucuz ve kolay yoldan sahiplerine ulaştırılmasını hedeflemiştir. Böylelikle az para harcayarak, verimliliği yüksek, gelişmiş teknoloji kullanan web sitelerine sahip olabilirsiniz.

Kod8’in fiyatları neden bu kadar uygun?

  • Kod8’de kişiye özel tasarım yok, bu sayede maliyetlerimiz düşük. 

  • Maliyetimiz düşük olduğu için size avantajlı fiyatlar sunabiliyoruz.

  • Kod8’in müşterilerine sunduğu tasarımlar ve yönetim paneli, çoğaltılabilir ve ortalama 10 dakikada istenilen alan adı içerisine kurulabilir yapıdadır.

  • Yani Kod8, bir tasarımını bir müşterisine değil yüzlerce müşterisine satabilir.

  • Kurulan web sitelerinin içerikleri ise (menüler, görseller, yazılar vs) yönetim paneli vasıtasıyla müşteri tarafından girilir. Dolayısıyla Kod8’in işgücü kaybı çok fazla değildir.

  • Böylece Kod8, kar marjını da minimum seviyede tutarak, herhangi bir hosting firmasından satın alınan hosting ücreti karşılığında müşterilerine; hem web sitesi, hem hosting, hem yönetim paneli, hem de teknik destek imkanı sunar.

Kod8 - Mobil Uyumlu Hazır Web Sitesi