2011 yılından bu yana Oemlak markası ile emlak sektörüne verdiğimiz hizmetleri 2019 / Haziran Ayından itibaren Emlak8 markası ile vermeye devam edeceğiz.

Serbay Interactive olarak; 2011 yılında Düzce’de emlak ve inşaat sektörünün buluşma noktası olması amacıyla kurduğumuz Oemlak.net, 2011 yılı başında sadece Düzce’de emlak sektörüne odaklanma kararı almıştık. Geçtiğimiz 8 yıldaki çalışmalarımız ve son yıllarda emlak sektöründe yaşanan global gelişmeler ile birlikte, karşımıza çıkan fırsatları daha iyi değerlendirebilmek adına Oemlak markamızı tamamen değiştirip Kod8 Yazılım Teknolojileri firmamızın çatısı altında Emlak8 markası ile hizmetlerimizi sunmaya karar verdik.

Türkiye'nin önde gelen emlak portallarından bir olma yolunda yola çıkan Emlak8; ‘Aradığın evi bul' sloganıyla rengini, logosunu, tasarım ve alt yapısını tamamen yeniledi.

Kod8 bünyesine geçen Emlak8, marka değişimine ek olarak 2 temel yapı üzerine kurulmuştur. Emlak8’i diğer büyük emlak platformlarında ayıran en önemli özellik ise sadece kurumsal emlak ofislerinin bulunduğu bir emlak platformu olması başta gelen özelliklerindendir.

Emlak8’i rakiplerinden ayıran emlak ofislerinin sadece ilan yayınladığı bir platform değil, kendi web sitelerinde ki sınırsız ilanları otomatik ücretsiz yayınlandığı bir platformdur.

Şu an için Düzce’nin en çok emlak ilanını bünyesinde bulunduran Emlak8, önümüzde ki günlerde tüm Türkiye’de Düzce’de ki başarısını sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Tüm gelişmekte olan ülkelerde olduğu gibi Türkiye'de internet servisleri hızla çeşitleniyor ve profesyonelleşiyor. Gayrimenkul sektörüne odaklanan Emlak8.net de bunun en bariz örneklerinden biri.

Türkiye'de emlak pazarının çok hızlı bir şekilde değer kazandığını düşünürsek 2019 yılı içinde Emlak8'den daha fazla söz edeceğimizi söyleyebiliriz.

Kod8 İşletmenizi Dijitale Taşıyor

Kod8 paketleri ile kendi işletmenizi kolayca dijitale taşıyabilirsiniz.

Hemen Paketleri İncele

İlginizi Çekebilecek İçerikler