YARDIM BAYİ GİRİŞİ

 

Kdz Ereğli Web Tasarım

 

Kdz Ereğli Web Tasarım

Kdz Ereğli Web Tasarım

Kod8 Kdz Ereğli web tasarım, Ereğli internet sitesi hizmetlerini, müşterilerine ucuz,güvenilir ve güncellenebilir şekilde sunan yazılım firmasındır.

Kdz Ereğli şehri için İnternet Sitesi, Yazılım, Hazır İnternet Sitesi ve Ucuz İnternet Sitesi konularında hizmetler sunmaktayız.Siz de kurumsal, profesyonel, ucuz kolay bir şekilde yönetebileceğiniz internet sitesi  ister misiniz?

99 TL den başlayan fiyatlarla Sizde Bir Hazır Site Sahibi Olabilirsiniz.Kod8 Hazır İnternet Sitesi Paketlerinden birini seçip 10 dakika içinde internet sitenizi kurup yayına sokabilibilirsiniz.

Kod8 ile oluşturacağınız Hazır Web Siteniz Seo uyumlu olduğu için google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkarak firmanıza avantaj sağlayacaktır.

Kod8 Dinamik Web Paneli Sayesinde Hiçbir Yazılım Bilginiz Olmadan Çok Kolay Bir Şekilde 7/24 İnternet Sitenizi Rahatlıkla Yönetip, İçeriklerinizi Güncelleyebilirsiniz.

KDZ Ereğli Web Tasarım sayfamıza özel fiyatlarımızı sakın kaçırmayın

Kod8 - Mobil Uyumlu Hazır Web Sitesi

Yorum ve Görüşler

  • Merhaba; Sistemi Satın Aldıktan Sonra Veri Girişini Kim Yapıyor.

    — Fatih Özçelik
    • Kod8 Cevabı

      Merhaba Fatih Bey; Veri girişlerinizi yönetim panelinizden çok basit şekilde kendiniz yapabilirsiniz.Eğer bir sorunla karşılaşırsanız, mesai saatleri içerisinde 0850 304 88 54 numaradan veya 7 gün 24 saat [email protected]  adresine E-posta yollayarak ulaşabilirsiniz.Kdz Ereğli Web Tasarım ile ilgili soru ve yorumlarınızı bekliyoruz.
Yorumlarınızda e-postanız ve telefon numaranız yayınlanmayacaktır.
Sadece isteğiniz halinde iletişim için kullanılacaktır.