YARDIM BAYİ GİRİŞİ

 

Google Web Master Site Doğrulaması

 

Google Web Master Site Doğrulaması

Ganipara mağazanızı Google Webmaster Tools (Google Web Araçları) servisine ekleyerek ürünlerinizin Google tarafından daha hızlı bir şekilde indexlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kod8 Hazır Sitenizi Google Webmaster Tools (Google Web Araçları) servisine ekleyerek ürünlerinizin Google tarafından daha hızlı bir şekilde indexlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir sitenin Google Web Araçları servisine eklenmesi için önce doğrulanması gerekmektedir. Sitenin doğrulanması işlemi için Ganipara “Meta Etiketi” yöntemine destek vermektedir. Google Web Araçları servisine sitenizi ekledikten sonra doğrulama yöntemi olarak “HTML Tag (HTML Etiketi)” seçeneğini seçiniz. Google sitenize eklemek için bir metin oluşturacaktır. Bu metni bir yere not ediniz ve kayıp etmeyiniz.

Google Webmaster Tools

 

Google Web Araçları servisinden gerekli doğrulama metnini alındıktan Kod8 yönetici paneline giriş yapıp “Site Ayarları” sayfasına gidiniz. Bu sayfada bulunan “Google Kodu” alanına google tarafından verilen doğrulama kodunu yazıp ayarları kayıt ediniz. Google Web Araçları doğrulama kodunuz sitenize eklenmiştir. Doğrulama işlemini tamamlamak için Google Web Araçları’na geri dönüp işlemi tamamlayınız.

 

Kod8 - Mobil Uyumlu Hazır Web Sitesi

Yorum ve GörüşlerGoogle Web Master Site Doğrulaması ile ilgili soru ve yorumlarınızı bekliyoruz.
Yorumlarınızda e-postanız ve telefon numaranız yayınlanmayacaktır.
Sadece isteğiniz halinde iletişim için kullanılacaktır.